صفحه اصلی > صفحه ی نمایش خبر دانشگاه 

سایز متنمجوز معاینات سلامت شغلی

به استناد بخشنامه شماره 5312/300د مورخ 06/04/1397 معاینات سلامت شغلی وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی،جهت ثبت نام دعوت بعمل می آید.
مجوز معاینات سلامت شغلی

 

فراخوان مجوز معاینات سلامت شغلی

به استناد بخشنامه شماره 300/5312 د مورخ 06/04/1397 معاینات سلامت شغلی وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی، اعلام ضرورت اجراي ﻣﻔﺎد آن ﺗﻮﺳــﻂ ﻣﻘﺎم ﻣﺤﺘﺮم وزارت ﻃﯽ ﻧﺎﻣﻪ ﺷــﻤﺎر 830/100 مرخ 10/07/97 و شیوه نامه آن از کلیه ی متخصصین طب کار و پزشکان عمومی که علاقمند به اخذ مجوز فعالیت در زمینه معاینات سلامت شغلی می باشند جهت ثبت نام دعوت بعمل می آید.

پزشکان متقاضی از تاریخ 10/06/1399 لغایت پایان وقت اداری 19/06/1399 می توانند جهت ارائه مدارک به معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ، گروه مهندسی بهداشت حرفه ای مراجعه نمایند.

مدارک لازم:

 1. تصویر شناسنامه،کارت ملی
 2. تصویر گواهینامه یا دانشنامه فراغت از تحصیل (در مقطع تخصص طب کار برای پزشکان متخصص طب کار و در مقطع عمومی برای پزشکان عمومی)
 3. اصل و کپی شناسنامه،کارت ملی و کارت نظام پزشکی
 4. دو قطعه عکس4*3
 5. گواهی عدم سوء پیشینه کیفری
 6. گواهی تاسیس مطب از واحد نظارت بر درمان معاونت درمان دانشگاه
 7. تکمیل فرم درخواست مجوز توسط پزشک متخصص متقاضی (پیوست 1)و پزشک عمومی متقاضی (پیوست2)
 8. گواهی عدم فعالیت پزشک عمومی به عنوان مسئول فنی در سایر بیمارستان ها،مراکز یا درمانگاه ها در شیفت صبح، عصر و شب (حتی به صورت غیر همزمان) از واحد نظارت بر درمان معاونت درمان دانشگاه (مانند DIC ، MMT یا هر فعالیتی که نیاز به صدور پروانه از معاونت درمان دانشگاه را داشته باشد.)
 9. تصویرگواهی بازآموزی مدون طب کار در 2سال اخیر صرفاً برای پزشک عمومی (طبق سر فصل های تعیین شده و به صورت غیر تکراری) ثبت شده در سامانه آموزش مداوم کشور

مدت اعتبار مجوز پزشکان عمومی حداکثر 2 سال و پزشکان متخصص طب کار 5 سال است و در زمان صدور بر اساس مدت اعتبار پروانه مطب و گواهی باز آموزی صادر می گردد.

 ملاحظات مهم:

 • مهلت داده شده قابل تمدید نمی باشد.
 • این فراخوان صرفا برای  شهرستان های زیر می باشد

متخصصین طب کار در قالب مطب و واحد کاری جهت شهرستان های :  بویراحمد(شهر یاسوج)، گچساران(شهر گچساران) و گهگیلویه(شهر دهدشت)

پزشکان عمومی در قالب مطب و واحد کاری جهت: شهرستان دنا دو مجوز (شهر های سی سخت و پاتاوه)، شهرستان بویر احمد یک مجوز(شهر مارگون)، شهرستان باشت یک مجوز(شهر باشت)، شهرستان بهمئی یک مجوز(شهر لیکک) و شهرستان چرام یک مجوز (شهر چرام)

 

 • طبق قانون برنامه ششم توسعه پزشکانی که استخدام پیمانی و یا رسمی مراکز بهداشتی درمانی دولتی می باشند مجاز به فعالیت پزشکی در بخش خصوصی نمی باشند .
 • مدارک متقاضیان مطابق آیین نامه سلامت شغلی و شیوه نامه آن بررسی و نتیجه فراخوان در سایت دانشگاه اعلام می گردد.(دستورالعمل معاینات سلامت شغلی و شیوه نامه اجرایی ان پیوست می باشد)

 
نسخه چاپی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

نسخه چاپی صفحه

آمار مراجعه کنندگان به وب سايت

بازديد کنندگان آنلاين:6
بازديد امروز سايت:1517
بازديد اين صفحه:2299452
تعداد کل بازديد:13680345

آدرس:

ياسوج-بلوار شهيد مطهري-دانشگاه علوم پزشکي ياسوج

تلفن تماس:

074-33337230-31

دورنگار:

074-33337230

انجمن ها


انجمن سلامت دانشگاه